הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"אין סיבה שהתרופה אפיפן של מיילן תעלה 600 דולר"
23.08.16

  

 

עליית מחירי התרופות שוב עולה בארה"ב לכותרות, והפעם במוקד תרופה ספציפית: EpiPen של חברת מיילן. התרופה מיועדת לטפל בהתקפי אלרגיה חמורים, שעלולים להביא אף לסכנת חיים, וכבר תקופה ארוכה ישנן טענות נגד מיילן על התייקרות התרופה באופן משמעותי בשנים האחרונות.

 

בסוף השבוע התייחס לנושא הסנאטור ברני סנדרס, שהתמודד על מועמדות לנשיאות מטעם המפלגה הדמוקרטית, כשצייץ בטוויטר: "אין שום סיבה שאפיפן, שלמיילן עולה רק כמה דולרים לייצר, תעלה למשפחות יותר מ-600 דולר". הוא הוסיף קישור לכתבה שפורסמה ב-NBC, ובה נכתב שהמחיר עלה ב-400%: מכ-100 דולר ב-2008, ל-500 דולר ומעלה היום. בכתבה צוטטו רופאים שאמרו שחולים אומרים שאינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש את התרופה. 

לכתבה בגלובס >>

 

מאת שירי חביב ולדהורן
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007