הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רכישת מדיוויישן על ידי פייזר עשויה לסייע לכלל ביוטכנולוגיה
23.08.16

 

 

הפסדי חברת כלל ביוטכנולוגיה והירידה החזקה בנזילותה העיקו על מניית החברה, שירדה בשבוע שעבר לשפל של 10 חודשים. כלל ביוטכנולוגיה, שמנוהלת בידי עופר גונן, מראה בימים האחרונים סימנים קלים של התאוששות. אחד הגורמים לכך הוא עלייה של 28% במניית מדיוונד (45%) בעקבות המלצת קנייה של האנליסט דיוויד מאריס מוולס פארגו במחיר יעד של 13–15 דולר למניה - 60%-80% יותר ממחיר השוק.

 

מאריס העריך שהתרופה המאושרת של מדיוונד NexoBrid לטיפול בכוויות בדרגה שלישית עשויה ליצור מהפכה בתחום הטיפול בכוויות, ואמד את פוטנציאל המכירות שלה ב–250 מיליון דולר בשנה. המוצר השני של מדיוונד, EscharEx לטיפול בפצעים כרוניים וקשיי ריפוי, נמצא בשלב השני של הניסויים הקליניים. בהתחשב בפוטנציאל הגדול יותר של שוק הפצעים הכרוניים משוק הטיפולים בכוויות, הוערך פוטנציאל המכירות של EscharEx בידי וולס פארגו ב–500 מיליון דולר עד מיליארד דולר.

 

 


לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007