הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יבואני הקוסמטיקה פנו ליועמ"ש כדי למנוע יבוא מקביל
9.08.16

 

 

יבואני הקוסמטיקה מעלים הילוך במאבקם להסרת סעיף היבוא המקביל של תמרוקים מחוק ההסדרים. ל"כלכליסט" נודע כי בסוף השבוע פנו היבואנים ליועץ המשפטי לממשלה וליועץ המשפטי לכנסת ולמשרד האוצר בבקשה להוציא את היבוא המקביל של מוצרי קוסמטיקה מחוק ההסדרים, ולהעביר את השינויים בצינורות החקיקה רגילה.


במכתבים שעליהם חתום עו"ד ראובן בילט, יו"ר חטיבת התמרוקים באיגוד לשכות המסחר, טוענים היבואנים כי הרגולטור מנסה לעשות "מחטף" ולהתעלם בחוק ההסדרים מנושאים הנוגעים לבריאות הציבור, בזמן שהיבואנים מקיימים משא ומתן ממושך מול משרד הבריאות בניסיון להתאים את הרגולציה בישראל לזו הנהוגה באירופה.

 

 

לידיעה >>

 

 

מאת אורנה יפת

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007