הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הרפורמות של השר הפכו את מערכת הבריאות לזירת קרב
9.08.16

 

 

אם ההסתדרות הרפואית (הר"י) לא תגיע להבנות עם משרדי האוצר והבריאות בדקה ה־90, בתי החולים הציבוריים יושבתו ביום חמישי הקרוב — שבועיים בדיוק לאחר שהכריזה ההסתדרות על סכסוך עבודה. במצב שכזה בתי החולים יעבדו במתכונת מצומצמת, וניתוחים וטיפולים שאינם דחופים יידחו.


אם השביתה תצא לפועל, היא תהווה עליית מדרגה במאבק של הרופאים ברפורמות של שר הבריאות יעקב ליצמן שמציתות מלחמות בין השחקנים השונים במערכת הבריאות, ושלרוב מתנהלות על גב החולים. בדרך כלל זה מתחיל במסיבת עיתונאים, או לכל הפחות בהודעה לתקשורת שכוללת מצגות, הסברים והבטחות רבות. כעבור זמן קצר מתחילים הקרבות, והקצב המהיר של הכותרות מתחלף בהזדחלות אטית, בתשובות מהוססות, בגילוי חורים, בקיפאון ובוויתור על חלק מהרכיבים. קובעי המדיניות בירושלים רוצים לשפר את מצבה של מערכת הבריאות בישראל באמצעות שורה של רפורמות ויוזמות, אבל לצערם של קובעי המדיניות, לא פעם מתגלים פערים בין הרצון הטוב לבין היישום ובינו לבין כמות המשאבים, וגם בין האינטרסים השונים.

 

 

לידיעה >>

 

 

מאת ספי קרופסקי 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007