הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית הביומד שגייסה 5.9 מיליון דולר - וצונחת כעת ב-26%
9.08.16

 

 

לאחר שגייסה 5.9 מיליון דולר בהנפקה פרטית במחיר של 1.9 דולר למנייה - מחיר הנמוך ב-37% ממחיר המניה בנאסד"ק - קורסת מניית צ'ק קאפ ב-26%. בהנפקה זו ניסתה צ'ק קאפ לנצל את העלייה בשיעור של 118% במניית החברה שהביא עמו ההסכם עם גנרל אלקטריק GE Healthcare , עליו דווח בסוף השובע שעבר, במסגרתו ישתפו החברות פעולה בפיתוח ובבדיקת ייצור ובהטמעת מקור קרינת רנטגן בהיקפים מסחריים. עם השלמת הפיתוח עשויות צ'ק קאפ ו-GE Healthcare לדון בשיתוף פעולה להקמת מתקן ייצור בהיקף מסחרי, וכן בהפצת המערכת של צ'ק קאפ.

 

צ'ק קאפ, שנסחרת בשווי של 28 מיליון דולר, נמצאת בשלבי פיתוח של מערכת שתאפשר לבצע סריקה והדמיה של פנים המעי הגס - ללא צורך בהכנה מוקדמת של המעי. כלומר, לייתר את הצורך בהליך הפולשני של ריקון המעי בטרם בדיקת קולונוסקופיה לאיתור פוליפים טרום סרטניים וסרטניים. הגלולה שצ'ק קאפ מפתחת כוללת מקור של קרני רנטגן בקרינה נמוכה, וכן התקן לקליטת הצילומים שהגלולה משדרת, לצד תוכנה ייחודית לפיענוח הסרט שהיא משדרת.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007