הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כלל ביוטכנולוגיה: הפסד של 37 מיליון שקל ברבעון השני
9.08.16

 

 

חברת כלל ביוטכנולוגיה שבשליטת לן בלווטניק ממשיכה להפסיד סכומים משמעותיים; יתרות הנזילות שבקופתה יורדות במהירות באופן שעלול להפריע לה לבצע השקעות המשך בחברות הפורטפוליו, או לחלופין יאלץ אותה למכור נתחים מהחזקתה בחברת מדיוונד. כלל ביוטכנולוגיה הפסידה 37 מיליון שקל ברבעון השני של 2016, בהשוואה להפסד של 12 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2015.

 

הגורם העיקרי לגידול החזק בהפסד הוא מעבר להפסד של 9 מיליון שקל ברבעון השני של 2016 בהשוואה לרווח של 11 מיליון שקל ברבעון המקביל ב-2015. ההפסד נגרם כתוצאה ממימוש נכסים, התאמת ערך נכסים ושינוי בערך מכשירים פיננסיים נגזרים והשקעות בחברות שמוצגות בשווי הוגן.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007