הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עדשת המגע הישראלית שמסייעת לחולים הממתינים להשתלת קרנית
9.08.16

 

 

חברת הביומד הישראלית EyeYon מדיקל, שפיתחה עדשות מגע להקלה על הסובלים מבצקת בקרנית, מדווחת היום כי קיבלה את אישור מינהל המזון והתרופות האמריקאי ה-FDA. החברה, שכבר קיבלה אישור CE לשיווק למדינות האיחוד האירופי, פועלת כעת להקמת מערך מכירות ושיווק לשוק האמריקאי.

 

EyeYon פיתחה עדשת מגע בשם Hyper-CL עם מבנה שמאפשר לאגור נוזלים לצד הקרנית – החלק הקדמי של גלגל העין. ניתן להזליף לעדשה נוזלים למטרת טיפול כמו טיפות היפר-אוסמוטיות (מי מלח). מדי שנה מתווספים שני מיליון איש למעגל הסובלים מהצטברות נוזלים בקרנית. התופעה גורמת לעיוותי ראיה, גירוי וכאב. בעגה הרפואית היא קרויה "בצקת קרנית", והסיבות לה מגוונות - הזדקנות, בעיה גנטית, או תגובה לניתוח בעין. כ-10% מניתוחי הקטרקט מלווים בבצקת קרנית בדרגות שונות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת רותי לוי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007