הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה חדשה של טבע לסרטן: שוק של 2.4 מיליארד דולר בשנה
9.08.16

 

 

חברת טבע השיקה את הגרסה הגנרית לטבליות גליבק (Gleevec) במינון של 100 ו-400 מיליגרם. המכירות בארה"ב של התרופה, שפותחה על ידי חברת נוברטיס, הסתכמו ב-2.4 מיליארד דולר ב-12 החודשים שהסתיימו במאי 2016 על פי נתוני סוכנות המחקר הרפואי IMS.

 

גליבק מיועדת לטיפול בסוגים שונים של סרטן דם בבוגרים וילדים. בעקבות השלמת רכישתה של חברת אקטוויס ג'נריקס טבע מחזיקה בתיק של 338 תרופות שממתינות לאישור רשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA ) שב-115 מהן טבע היתה החברה הראשונה שהגישה את הבקשה לאישור הגרסה הגנרית. זאת, תוך שהיא מערערת על תוקף הפטנט שמגן על התרופה המקורית כך שאם תזכה במשפט הפטנטים תקבל בלעדיות של 6 חודשים בשיווק הגרסה הגנרית.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007