הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את הגרסא הגנרית הראשונה לתרופה הנפוצה Tamiflu
9.08.16

 

 

ה- FDA הודיע כי אישר את הגרסא הגנרית הראשונה לתרופה Tamiflu (oseltamivir phosphate) המשמשת לטיפול בשפעת (influenza A and B) במטופלים החל מגיל שבועיים המציגים סימפטומים של שפעת במשך פחות מ- 48 שעות ולמניעת שפעת בקרב מטופלים מגיל שנה ומעלה. Tamiflu אושרה לשימוש בשנת 1999.

 

תופעות הלוואי הנפוצות ביותר שדווחו על ידי המטופלים ב- oseltamivir phosphate במחקרים קליניים כללו בחילות והקאות.

 

Oseltamivir phosphate אינה מיועדת לטיפול או למניעת מחלות הנגרמות על ידי נגיפים שאינם influenza והיא אינה מונעת זיהומים חיידקיים העשויים להיגרם סימולטנית עם מחלת השפעת.

 

ל- FDA אין מידע המפרט האם oseltamivir phosphate יעילה עבור אנשים המתחילים טיפול לאחר יותר מיומיים מהופעת הסימפטומים, או עבור בעלי מערכת חיסון מוחלשת.

 

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007