הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חומצות שומן אומגה-3 משמן דגים עשויות לסייע בתהליך הריפוי לאחר התקף לב
9.08.16

 

במחקר השתתפו 360 מבוגרים לאחר התקף לב. במהלך ששת החודשים לאחר התקף הלב שחוו – חולקו מחציתם באופן אקראי לנטילת מינון יומי גבוה של אומגה-3 (4 גרם) – יחד עם התרופות הרגילות שלהם – בעוד שהשאר נטלו פלסבו.

 

המבנה והתפקוד הלבבי של הנבדקים הוערך בתום תקופת המחקר ובמהלך המחקר, כמו כן נערך ניטור להיארעות תופעות לוואי, ללחץ הדם ולנטילת האומגה-3.

 

בהשוואה לאנשים שחוו התקף לב ונטלו פלסבו, הללו שנטלו אומגה-3 הדגימו הפחתה של 5.6% בהצטלקות של שריר הלב הלא פגוע, כמו גם הפחתה של 5.8% ב- end-systolic volume index של החדר השמאלי – אינדיקאטור לפרוגנוזה לאחר התקף לב.

 

בהתבסס על הממצאים הללו, סיכמו החוקרים כי נטילה יומית של אומגה-3 עשויה להועיל לאנשים שחוו התקף לב.

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007