הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אופנהיימר מורידים המלצה לטבע בגלל חוסר הוודאות בנוגע לפטנטים על קופקסון
7.08.16

 

בנק ההשקעות אופנהיימר הוריד את דירוג מניית טבע לתשואת שוק. באופנהיימר מסבירים שהורדת הדירוג נעשית בשל אי הוודאות הגדולה לקראת החלטת ועדת הפטנטים האמריקאית (PTAB) שצפויה עד ה-25 באוגוסט לכל המאוחר בנוגע לתקפות 3 פטנטים על קופקסון במינון של 40 מיליגרם.

 

קופקסון במינון 40 מיליגרם היא הגרסה החדשה של התרופה העיקרית של טבע לטיפול בטרשת נפוצה. גרסה זו מוגנת בפטנטים עד 2030 בניגוד לגרסה הוותיקה של 20 מיליגרם שהפטנטים עליה פקעו במאי 2014.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007