הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בריאות: לא תוגבל הפרקטיקה הפרטית של מנהלי מחלקות
4.08.16

 

 

בהתאם לסיכומים מהימים האחרונים בין שר האוצר משה כחלון לשר הבריאות יעקב ליצמן, הטיוטה האחרונה של חוק ההסדרים אינה כוללת את רשות למדינה לאסור באופן חד-צדדי עיסוק ברפואה פרטית מצד מנהלי יחידות ומחלקות בבתי החולים, במקרה של מבוי סתום במו"מ עם ההסתדרות הרפואית.


קדם לסיכום הזה תסכול רב מצד בכירי משרד הבריאות שראו בהצעה הזו התעקשות מוגזמת מצד האוצר וכחלון בעצמו, שראה במהלך שינוי היסטורי שישפר דרמטית את השירות במערכת הציבורית.  

לידיעה מאתר גלובס >>

 


מאת שי ניב

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007