הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 16.08.16

 

 

בדיקות סקר להפרעות במאזן השומנים בקרב ילדים ומתבגרים
ה- U.S. Preventive Services Task Force סיכם כי אין מספיק ראיות על מנת להמליץ בעד או נגד ביצוע בדיקות סקר להפרעות במאזן השומנים בקרב ילדים ומתבגרים. המלצותיו החדשות של כוח המשימה דומות לאלו שפורסמו על ידו בשנת 2007 בכתב העת JAMA.
הפריית מבחנה בנשים עם תסמונת השחלות הפובליציסטיות, האם עוברים מוקפאים טובים יותר מטריים?
נשים עם polycystic ovary syndrome (PCOS) העוברות in vitro fertilization (IVF) מציגות סיכון מוגבר ללקות ב- ovarian hyperstimulation syndrome (OHSS) לאחר הפריה עם עוברים טריים. המחקר הנוכחי ניסה לבדוק האם השימוש בעוברים מוקפאים ישפר את שיעור הלידות החיות ויפחית את הסיכון לסיבוכים בקרב 1508 נשים (גיל 20-34) מסין.
דיאטה עתירת שומן במהלך ההיריון פוגעת באוכלוסיית החיידקים במעי של היילוד
דיאטה עתירת שומן במהלך ההיריון משפיעה על המיקרוביוטה של העובר ובכך גם על תזונתו והתפתחותו. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Genome Medicine.
קדחת השחת עשויה לגרום לשינויים מבניים במוח
מחקר חדש מצא כי אלרגיות עונתיות עשויות להשפיע על המוח. המחקר שנערך בעכברים ובחן תגובה לאבקני דשא מצא כי חשיפה לאלרגנים מובילה הן להתפתחות נוירונים חדשים – או תאי עצב – והן להפחתה בפעילות של תאי מערכת החיסון בהיפוקמפוס.
פעילות גופנית מפחיתה היארעות תחלואה
פעילות גופנית מרובה ומעל למומלץ על ידי ה- World Health Organization מפחיתה את הסיכון ללקות בחמש מחלות, כך עולה ממטה-אנליזה שפורסמה ב- BMJ. מרבית התועלת נצפתה לאחר פעילות של 3000-4000 MET minutes per week, והתועלת שהופקה מפעילות רבה מזו הייתה מינימאלית.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007