הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 14.08.16

 

 

טיפול נגד HCV יעיל בקרב המטופלים באגוניסטים לאופיואידים
טיפול יומי במינון קבוע של elbasvir-grazoprevir יעיל מאוד ומתבטא בשיעור נמוך במיוחד של הדבקות מחדש בקרב חולי צהבת C המשתמשים בסמים ומטופלים באגוניסטים לאופיואידים, כך עולה ממחקר שמומן על ידי התעשייה ופורסם ב- Annals of Internal Medicine.
נוהל אגף הרוקחות בנושא מרשם לסמים מסוכנים-הבהרות
כידוע ההסדרה של רישום מרשם לסמים מסוכנים והניפוק למטופל מפורטים בתקנות הסמים המסוכנים,תש"ם 0909- )להלן התקנות( . התכשירים מיועדים בין היתר להקלה, לשיכוך כאבים קשים ולטיפול בהפרעות קשב וריכוז.
קיים קשר בין לחץ הדם נמוך, ופרוגנוזה קרדיווסקולארית חיובית בקרב חולי סוכרת
חולי סוכרת עם לחץ דם סיסטולי נמוך מהמומלץ בקווים המנחים מצויים בסיכון מופחת ללקות בתחלואה קרדיווסקולארית, כך עולה ממחקר תצפית שפורסם ב- BMJ. (ה- JNC 8 ממליץ כי חולי סוכרת ינסו לשמור את לחץ הדם שלהם מתחת ל- 140/90 mm Hg.) 187,000 מבוגרים עד גיל 75 משוודיה השתתפו במחקר, כל הנבדקים היו חולים בסוכרת סוג 2 אך ללא היסטוריה של תחלואה קרדיווסקולארית.
מחקר שדה ביתושים מהונדסים גנטית ייערך בפלורידה כחלק מהמאבק נגד נגיף הזיקה:
מה- FDA נמסר כי מחקר השדה המתוכנן ביתושים המהונדסים גנטית לא ישפיע באופן משמעותי בשום צורה על הסביבה ב- Key Haven, פלורידה.
אין ראיות כי בדיקות סקר לרמות השומנים בדם מועילות למבוגרים צעירים
אין כיום מחקרים שמדדו באופן ישיר את היתרונות והחסרונות של בדיקות סקר לרמות השומנים בדם בקרב מבוגרים בגילאים 21-39, כך סיכמה סקירה שפרסם ה- U.S. Preventive Services Task Force ב- Annals of Internal Medicine.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007