הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 11.08.16

 

 

האם מגורים בסביבה חקלאית מגנים מפני אסטמה?
המצאות נמוכה של מחלת האסטמה בקרב ילדים מכת האיימיש נצפית הודות לחשיפה שלהם לסביבה חיידקית עשירה וייחודית.
הפרעות נשימה בשינה מגבירות את הסיכון לשבץ ופוגעות בהחלמה ממנו
הפרעות שינה נפוצות מאוד בקרב אנשים שחו שבץ והמחקר מציע כי הללו מייצגות הן גורם סיכון והן תוצאה של שבץ, כמו גם משפיעות על ההחלמה, על הפרוגנוזה ועל הסיכון להישנות.
ה- USPSTF ממליץ נגד ביצוע בדיקות סקר שגרתיות להמצאות הרפס גניטלי
ה- U.S. Preventive Services Task Force אינו ממליץ על ביצוע בדיקות סקר סרולוגיות להמצאות genital herpes simplex virus (HSV) בקרב מתבגרים ומבוגרים ללא סימפטומים.
זיהומים לטנטיים בשיניים מגבירים את הסיכון למחלות לב
מחקר חדש מצא סיכון גבוה למחלות לב בקרב אנשים עם זיהומים חבויים בשיניים. החוקרים מאוניברסיטת הלסינקי שבפינלנד מצאו קשר בין זיהומים בשורשי השיניים (apical periodontitis) וסיכון מוגבר ל- acute coronary syndrome (ACS) – מונח המתאר חסימה בזרימת הדם לעורקים הכליליים.
שיעור השימוש באמצעי מניעה נמוך במדינות עם פוטנציאל להמצאות יתושים הנושאים את נגיף הזיקה
השימוש ב- long-acting reversible contraception (LARC) נמוך במדינות המצויות בטווח היתושים הנושאים את נגיף הזיקה, כך על פי מאמר שפורסם ב- MMWR .
ה- American Thoracic Society מפרסמת הנחיות לטיפול ב- Infantile Wheezing
ה- American Thoracic Society מפרסמת קווים מנחים קליניים לבדיקת תינוקות עם היצרות נשנית או קבועה של דרכי הנשימה הגורמת לצפצופים. הקווים המנחים המבוססים ראיות מדעיות דנים בחילוקי הדעות הנוגעים לאבחנה.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007