הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מכל 10 נשים סובלות מהמחלה הזאת - ומתביישות לדבר עליה
31.07.16

 

 

"אני שוכבת בתנוחה עוברית על מיטת יחיד בעליית גג איפשהו בצפון מדינת ניו יורק. לקחתי כדור פרקוסט שלם ועוד חצי, לעסתי אותם במקום לבלוע – כדי לזרז את ההשפעה. חם ומגרד לי... מפעם לפעם נשמעת דפיקה בדלת. עוזרת הפקה דאגנית מציעה לי תה או מעדכנת אותי שאנחנו עוברים ללוקיישן אחר. בעיקרון אני אמורה לביים פרק בסדרת טלוויזיה עכשיו. צוות של כ־100 אנשים ממלא את הקומות שמתחת לעליית הגג של הבית, שאותו שכרנו למשך שבוע. אבל אני חולה מכדי לזוז, בטח ובטח שלא מסוגלת להנהיג צבא קולנועי קטן... אני מדממת מהפות כבר 30 יום ברציפות, ואני כבר לא מסוגלת להסתיר את הכאב, הפחד והעייפות שלי".

 

הווידוי הישיר והכן הזה יכול היה לבוא רק מלנה דנהאם, שחשפה על מסך הטלוויזיה את גופה ואת מחשבותיה הכמוסות ביותר בסדרה "בנות". במאמר "הבחורה החולה ביותר", שפרסמה בנובמבר 2015 במגזין האינטרנטי שלה, "לני", היא מספרת איך נראית מקרוב מחלת האנדומטריוזיס שממנה היא, ועוד מיליוני נשים ברחבי העולם, סובלות מדי חודש – כשברוב המקרים, הרופאים אינם יודעים להסביר להן מה הבעיה וכיצד לטפל בכאבים העזים הנובעים ממנה.

    

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת רותה קופפר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007