הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אמצעי מניעה ארוכי טווח הפיכים מומלצים מייד לאחר הלידה
31.07.16

 

 

 

יש לייעץ לנשים העומדות לפני לידה בנוגע להשמה של (long-acting reversible contraception (LARC מיד לאחר הלידה, כך עולה מחוות דעת שפורסמה על ידי ה- American College of Obstetricians and Gynecologists. השיטות ל- LARC כוללות התקנים תוך רחמיים ושתלים. ההשמה המיידית יכולה להתבצע בחדר הלידה או בכל זמן טרם השחרור מבית החולים.

 

יש להציע לנשים לקבל LARC מייד לאחר הלידה, מציינת הקבוצה וזאת בהינתן נוחותם ויעילותם - כולל יכולתם להגדיל את המרווחים שבין ההריונות. אף על פי כן, יש ליידע את הנשים בנוגע לסיכון המוגבר לצורך בהסרת ההתקן אשר הינו גבוה יותר בהשמה מיידית לעומת מאוחרת. יתר על כן, קיימת קונטרה-אינדיקציה להחדרה מיידית של התקן לנשים עם peripartum chorioamnionitis, endometritis, או puerperal sepsis.

 

"ישנם חששות תיאורטיים כי רמות ה- progestin ב- LARC מסוימים עשויות להפריע להנקה, ה- ACOG מציין כי מידע תצפיתי מעיד כי אמצעי מניעה המכילים progestin בלבד אינם משפיעים על הסיכוי להתחלה מוצלחת או המשכה של הנקה, או על גדילת היילוד והתפתחותו."

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007