הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חוקרים מציעים אבחנה חדשה העשויה להקדים את זו של דמנציה
31.07.16

 

 

חוקרים שהשתתפו בוועידה הבינלאומית של ה- Alzheimer Association הציעו שימוש באבחנה חדשה העשויה להקדים את זו של mild cognitive impairment: mild behavioral impairment. MBI לדבריהם, הוא "סינדרום המופיע בשלבים מאוחרים של החיים וכולל סימפטומים נוירו-פסיכיאטריים... המופיעים לאורך שישה חודשים לפחות."

 

הסימפטומים בדרך כלל משתייכים לחמש קטגוריות: אפתיה/דחף/מוטיבציה, מצב רוח/אמוציה/חרדה, שליטה על דחפים/סערת נפש/גמול, הלימה חברתית ו- מחשבות/תפיסות. החוקרים אף הציעו רשימה של 38 פרטים שתשמש לבדיקות סקר להמצאות MBI.

 

"מרבית האנשים חושבים על מחלת האלצהיימר כהפרעת זיכרון, אך אנו יודעים משנים ארוכות של מחקר כי היא עשויה להתחיל כבעיית התנהגות."

 

  

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

 

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007