הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הניסוי שעשוי להעיד על פריצת דרך בגילוי תרופה לילדים חולי דושן
17.07.16
 
 

 

בישראל חיים היום כ-350 ילדים (כולם בנים) עם מחלה גנטית בשם דושן, המאופיינת בניוון שרירים שמתחיל בגפיים התחתונות ומוביל בהדרגה לקריסה מערכתית. ילדים עם מחלה זו בדרך כלל נדרשים לכיסא גלגלים בשנות העשרה המוקדמות לחייהם, ומוות מתרחש בדרך כלל עד גיל 25. כיום אין תרופה קיימת למחלה הגנטית הקשה, הפוגעת בכ-1 מ-3,500 בנים (הגן ממוקם על כרומוזום X).

 

אולם נתונים שהתקבלו מניסוי פרה-קליני שנערך בתאי הגזע של חברת פלוריסטם עשויים להוות פריצת דרך משמעותית, מאחר שהם מעידים על פוטנציאל ממשי של התאים לשמש כטיפול בניוון שרירים דושן. למעשה, תוצאות הניסוי, שפורסמו רק לאחרונה, מהוות תקווה גדולה עבור הילדים חולי דושן ומשפחותיהם ברחבי העולם, שנמצאים במרוץ נגד הזמן.   

 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007