הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רגע לפני השלמה של הנפקת אג"ח ענקית, טבע ספגה הורדת המלצה
17.07.16

 

חברת טבע אמורה להשלים בלילה שבין שני לשלישי את שלב התמחור של הנפקת איגרות חוב בארה"ב, ובימים שני ושלישי תקיים מפגש עם משקיעים באירופה. הנפקת האג"ח בהיקף מתוכנן של 20 מיליארד דולר, ככל הנראה 70%–80% מסכום זה בארה"ב, נועדה לממן את רכישת אקטוויס ג'נריקס ותהיה הנפקת האג"ח השנייה בגודלה עד כה בבורסה האמריקאית ב–2016.

 

ההנפקה הוקדמה מספטמבר ליולי בשל הירידה החדה בתשואות בעקבות הברקזיט, אך חתמיה נתקלים במכשולים מכמה סוגים — בין היתר ההשפעה השלילית של הפיגוע בצרפת וההפיכה בטורקיה, לחץ של מכירות בחסר והורדת המלצה ומחיר יעד של ג'יימי רובין מגולדמן סאקס ביום שישי שעבר אשר תרמה לירידה של 1.4% במחיר המניה.

  

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007