הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם מציצת אצבע וכסיסת ציפורניים מגנות מפני אלרגיות?
17.07.16

  

 

נמצא קשר בין מציצת אצבע או כסיסת ציפורניים בגיל הילדות וסיכון מופחת לרגישות אטופית (אך לא אסטמה או קדחת השחת) מאוחר יותר בחיים. כך מפרסם כתב העת Pediatrics.

 

הוריהם של כ- 1,000 ילדים מניו-זילנד דיווחו על ההרגלים האוראליים של ילדיהם בגיל 5, 7, 9, ו- 11 שנים. בדיקות אלרגיה עורית נערכו בגילאים 13 ו- 32 ובאותו מעמד דווחו הימצאות אסטמה וקדחת השחת.

 

31% מהילדים נהגו למצוץ אצבע או לכסוס ציפורניים באחד הגילאים או יותר. הילדים הללו הציגו הפחתה של 35% בסיכון לרגישות אטופית בגיל 13 והפחתה של 40% בסיכון בגיל 32. לא נמצא קשר בין שני ההרגלים והמצאות אסטמה או קדחת השחת.

 

  

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007