הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר Differin Gel 0.1% ללא מרשם לטיפול באקנה
17.07.16

  

 

 

ה- FDA מאשר (adapalene gel 0.1% (Differin ללא מרשם רופא לטיפול באקנה. הג'ל מיועד לשימוש פעם ביום עבור מטופלים מגיל 12 ומעלה והוא ה- retinoid הראשון המאושר לשיווק ללא מרשם רופא.

 

האישור מתבסס בחלקו על מחקרים שמצאו כי הצרכנים הבינו היטב את עלון התרופה והצליחו להשתמש בה על פי ההוראות, ועל מחקר שהדגים כי הספיגה של הג'ל מוגבלת כאשר הוא מונח על אזורים נרחבים של העור.

 

הג'ל עשוי לגרום לגירוי של העור במהלך השבועות הראשונים לשימוש. אין למרוח את התכשיר על כוויות שמש או פגמים בעור. יתר על כן, ה- FDA מזהיר כי על נשים בהיריון או מניקות להיוועץ ברופא טרם שימוש במוצר. אין ראיות המעידות כי הג'ל גורם למומים מולדים כאשר נעשה בו שימוש על פי ההנחיות, אך הסוכנות מציינת כי הוא לא נבדק באופן ישיר על נשים בהיריון.

 

Adapalene gel 0.1% זמין בשוק כתרופת מרשם משנת 1996.


 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007