הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את מכשיר האולטרא סאונד הממוקד המונחה MRI הראשון לטיפול ב- essential tremor
17.07.16

 

 

 

 

ה- FDA מאשר את מכשיר האולטרא סאונד הממוקד המונחה MRI הראשון (ExAblate Neuro) המיועד לטיפול ב- essential tremor במטופלים שלא הגיבו כראוי לטיפול תרופתי. הטיפול אינו מיועד לחולים שאינם מסוגלים לעבור דימות באמצעות תהודה מגנטית, לדוגמא – חולים עם קוצב לב או אלרגיה לחומרי ניגוד המשמשים לתהודה מגנטית.

 

מחקר קליני מצא כי חולים שטופלו בהתקן הדגימו שיפור של 50% בפעילות המוטורית וברעד לאחר שלושה חודשים, בהשוואה לטרם הטיפול. שיפור של 40% נותר בעינו 12 חודשים לאחר הטיפול, בעוד שהמטופלים בקבוצת הביקורת לא חוו כל שיפור.

 

ההתקן אינו מיועד לנשים בהיריון, לחולים המטופלים בנוגדי קרישה או לחולים עם אחד מהמצבים הבאים: מחלת כליות מתקדמת, היסטוריה של דימום אב-נורמאלי או בעיות קרישה, יתר לחץ דם חמור, התמכרויות, או היסטוריה של שבץ.
תופעות הלוואי של הטיפול כללו ataxia, קשיי יציבה, כאבי ראש ועקצוצים באצבעות.


 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007