הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AHA מפרסם רשימת תרופות העשויות לגרום לאי ספיקת לב:
17.07.16

 

  

 

ה- American Heart Association פרסם רשימה מקיפה של תרופות מרשם מסוגים שונים העשויות לגרום לאי ספיקת לב.

 

בין התרופות העשויות להחמיר פגיעה בפעילות הלבבית מצויות nonsteroidal anti-inflammatory drugs, COX-2 inhibitors, metformin, dronedarone, verapamil, tricyclic antidepressants, ו- itraconazole. 
בין התרופות העשויות להיות רעילות באופן ישיר ללב מצויות תרופות מדכאות תיאבון, clozapine, docetaxel ו- stimulants.
 

המסמך שפורסם בכתב העת Circulation מספק גם רשימה של תרופות מרשם העתירות בנתרן, כמו גם רשימה של טיפולים משלימים ואלטרנטיביים העשויים להגביר את הסיכון לאי ספיקת לב.

ה-AHA ממליץ כי הרופא המטפל יבחן את כלל התרופות הניטלות על ידי המטופל בכל מפגש, כמו גם את המינון ואת תדירות הנטילה של תרופות מרשם, תרופות ללא מרשם, טיפולים משלימים ואלטרנטיביים.

 
 

לידיעה >>הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007