הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עלייה בשיעור הבקשות להפלות באמריקה הלטינית על רקע החשש מנגיף הזיקה
17.07.16

 

  

היות וחשיפה לנגיף הזיקה במהלך ההיריון עשויה להוביל למומים בעובר, ייעצו מספר מדינות באמריקה הלטינית להימנע מהריונות במהלך האפידמיה.

 

אף על פי כן, במרבית המדינות הללו, הפלות אינן חוקיות – ובמספר מדינות אף הגישה לאמצעי מניעה מוגבלת. 
ה- (Women on Web (WoW הוא ארגון בין לאומי ללא כוונת רווח המסייע ומאפשר לנשים גישה לשירותי רפואה כולל הפלות וטיפול תרופתי. על מנת להעריך את השפעתם של היועצים, חישבו החוקרים את מספר הבקשות להפלות שקיבל ה- WoW לפני בהשוואה לאחרי האזהרות וההמלצות להימנעות מהריונות שפורסמו.
 
ב- 7 מתוך 8 המדינות נגועות בזיקה, המגבילות חוקית הפלות ומייעצות להימנע מהיריון, נצפתה עלייה מובהקת סטטיסטית במספר הבקשות המקוונות להפלות שהוגשו (עלייה בטווח של 36-108%). מנגד, לא נצפתה עלייה דומה במדינות נגועות בזיקה, המגבילות חוקית הפלות שלא ייעצו להימנע מהיריון, או במדינות באמריקה הלטינית שאינן נגועות בזיקה.
 
 

לידיעה >>הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007