הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

למה לטרטר אתכן כל 90 יום לחדש מרשם לגלולות - ואיך זה קשור לתשלום הרבעוני לקופות החולים
12.07.16

 

 

אין כמעט אישה בישראל, בגיל הפוריות, שלא מכירה את הטקס הקבוע, שמתקיים אחת לשלושה או ארבעה חודשים: המרשם לגלולות מסתיים, ואת נדרשת להגיע שוב לרופא הנשים (או המשפחה), לרוב גבר, כדי לחדש את המרשם. אחרי ההמתנה המסורתית בתור, במקרה הטוב תישאלי על ידי הרופא מה שלומך ואם יש חדש, ובמקרה הנפוץ יותר פשוט תקבלי מרשם המשך בלי יותר מדי מילים מיותרות – עד הפעם הבאה.

 

"לביקור הזה יש ניחוח ברור של חותמת גומי", אומרת ג', בת 30. "לא צריך יותר מדי הבנה רפואית כדי להבחין שאין בזה היגיון. כל מי שנאלצת לעבור את זה יודעת שרוב הרופאים בקושי מסתכלים עליך או מדברים איתך כשהם רושמים. כל כך הרבה נשים בישראל נגררות בכל 90 יום לקבל חותמת גומי מרופאים שהם ברובם גברים כדי לקבל מהם רשות לשלוט בגופן – סתם כי ככה".

 

  

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007