הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תחילת ביצוע פעילות גופנית בגיל מבוגר אינה מועילה לבריאות הקרדיווסקולארית
12.07.16

 

 

 

 

ראיות תומכות בביצוע פעילות גופנית במהלך החיים למניעת תופעות קרדיווסקולאריות לא רצויות, אך היתרונות הקרדיווסקולאריים הנלווים לתחילת ביצוע פעילות גופנית בגיל מבוגר אינם ברורים.

 

במסגרת המחקר הרב-מרכזי נבדקו 1,635 מבוגרים (גיל ממוצע 79, 30% עם היסטוריה של תחלואה קרדיווסקולארית, 70% עם גורם סיכון קרדיווסקולארי אחד לפחות, כולם עם מגבלות תפקוד אך מסוגלים ללכת) הנבדקים חולקו באופן אקראי לתוכנית מובנית של פעילות גופנית – שתי פגישות שבועיות במהלך בוצעה פעילות גופנית פלוס תרגול בית 3-4 פעמים בשבוע - הליכה (150 דקות בשבוע) ותרגילי כוח, או לקבוצת ביקורת שקיבלה הדרכה בלבד – מדי שבוע למשך 26 שבועות ומדי חודש לאחר מכן.

 

לאורך מעקב ממוצע של 2.6 שנים לא נמצאו הבדלים מובהקים סטטיסטית בין הקבוצות בשיעור האירועים הקרדיווסקולאריים או באופן ספציפי יותר, בשיעור ההיארעות של אוטם שריר הלב, שבץ או תמותה.

 

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007