הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המהפכה הטכנולוגית הכי חשובה שאתם לא יודעים עליה
10.07.16

 

 

 

ההוראות פשוטות: שני עיגולים מופיעים על מסך האייפון, ויש להקיש עליהם בשתי אצבעות יד ימין מהר ככל האפשר במשך 15 שניות. בתום הזמן עושים זאת ביד שמאל. אחר כך אפשר לראות את התוצאות ולהשוות לביצועים קודמים. לו היה מדובר במשחק, כנראה הוא היה זוכה בתואר המשחק המשעמם בכל הזמנים.


אולם האפליקציה המדוברת היא לא משחק כלל, אלא אמצעי מתקדם לאבחון וחקר פרקינסון, חלק מפלטפורמת המחקר הרפואי ResearchKit של אפל. כבר עכשיו, קצת יותר משנה אחרי שהושקה, משנה הפלטפורמה את פני המחקר הקליני ויכולה להפוך לגורם מרכזי שישנה את פני עולם הרפואה כולו.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 

 

מאת עומר כביר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007