הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מכה למניות האימונותרפיה בעקבות שני מקרי מוות בניסוי קליני
10.07.16

 

 

מנייתה של חברת קייט פארמה, שמנוהלת בידי פרופ' אריה בלדגרין, נפלה ב–6.9% ביום שישי בנאסד"ק במקביל לקריסה של 31% במניית החברה המתחרה ג'ונו תרפויטיקס (Juno Therapeutics). זאת לאחר שרשות המזון והתרופות האמריקאית (FDA) הורתה לג'ונו להפסיק את הניסוי הקליני שערכה בתרופה המתקדמת ביותר שלה. הנחיית ה–FDA פורסמה בעקבות שני מקרי מוות בניסוי הקליני שערכה ג'ונו בתרופה אימונותרפית לסרטן דם מסוג ALL.

 

קייט פארמה וג'ונו מפתחות תרופות למחלות של סרטן הדם ולגידולים מוצקים על בסיס טכנולוגיית CAR–T, ולכן הפסקת הניסוי של ג'ונו גרמה לתגובה דומה, אף כי מתונה יותר, במניית קייט פארמה.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007