הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

לבלב מלאכותי לטיפול בסוכרת סוג 1 עשוי לצאת לשוק עד שנת 2018
10.07.16

 

  

 

הלבלב המלאכותי (מערכת חוג סגור) מיועד לשפר את השליטה על רמת הגלוקוז ולהפחית נטל התחלואה של מחלת הסוכרת סוג 1. הלבלב, המנטר באופן המשכי את רמת הגלוקוז ומספק אינסולין על פי דרישות הגוף עשוי לצאת לשווקים במהלך השנתיים הקרובות.

 

החולים בסוכרת סוג 1 מטופלים כיום בזריקות אינסולין או במשאבות אינסולין, החיסרון הכרוך בטיפולים הללו הוא כי הם אינם לוקחים בחשבון את השונות בדרישות האינסולין בקרב החולים בסוכרת סוג 1. כמות האינסולין הנדרשת על ידי החולה עשויה להשתנות מיום ליום, כתלות בדיאטה, בפעילות הגופנית – ובקרב נשים בהתאם למחזור החודשי.

 

מנגד, מערכת החוג הסגור ("closed-loop" system) מבצעת ניטור המשכי של רמות הגלוקוז וכוללת משאבת אינסולין, ואלגוריתם השולט בהפרשת האינסולין.

 

ה- FDA מצוי כיום בעיצומו של תהליך הסקירה ללבלב המלאכותי והחוקרים ציינו כי ייתכן וההתקן יאושר כבר בתחילת השנה הבאה.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007