הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יתרונות הטיפול ב- Alendronate עולים על הסיכון לשברים א-טיפיים
10.07.16

 

 

 

שימוש ממושך ב- bisphosphonate – alendronate מפחית את הסיכון לשברים בירך ואינו מגביר את הסיכון לשברים ב- femur, כך מצא מחקר מקרה-ביקורת שפורסם ב- BMJ.

 

במחקר הדני השתתפו כ- 62,000 מטופלים חדשים ב- alendronate. כ- 8,200 מהללו אשר חוו subtrochanteric/femoral shaft fracture הושוו עם נבדקים שלא חוו שבר. לאחר תקנון למשתנים מרובים, נמצא כי שימוש ב- alendronate מעבר ל- 10 שנות-מנה קשור עם ירידה של 30% בסיכון לשברים בירך וכי הטיפול אינו מגביר את הסיכון ל- subtrochanteric/femoral shaft fracture.

 

החוקרים שיערו כי יש לטפל ב- 38 אנשים המטופלים במשך 5 שנים ומעלה, למשך 5 שנים נוספות על מנת למנוע שבר אחד בירך. מנגד, יש לטפל ב- 1,449 אנשים על מנת לגרום ל- subtrochanteric/femoral shaft fracture.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007