הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המניה שמזנקת ב-50% בעקבות הצלחה בניסוי לאבחון סרטן הערמונית
07.07.16

 

 

 

מניית חברת הביומד הקטנטנה מיקרומדיק טכנולוגיות מזנקת כעת ב-48% במחזור של יותר מ-300 אלף שקל – מחזור גדול מאוד עבורה. הזינוק מגיע לאחר שהחברה דיווחה הבוקר על תוצאות חיוביות בניסוי שנועד לבחון את יעילות הטכנולוגיה שלה באבחון סרטן הערמונית.

 

לפי הדיווח של החברה, היא בדקה את היעילות בעצמה ובאמצעות גורם חיצוני, בקרב 18 אנשים חולים ובריאים. לפי הדיווח, בבדיקה הפנימית הושג זיהוי מדויק של החולים והבריאים מבין המשתתפים בניסוי, ובבדיקה החיצונית השיגה החברה הצלחה יחסית.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת אורי תומר
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007