הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור גבוה יותר של קריאות לתיקון ואזהרות בטיחות להתקנים רפואיים שאושרו לראשונה באירופה
07.07.16

 

 

התקנים רפואיים שאושרו לראשונה באיחוד האירופי מציגים שיעורים גבוהים יותר של קריאות לתיקון ואזהרות בטיחות, בהשוואה להתקנים שאושרו לראשונה בארה"ב. כך מפרסם ה- BMJ.

 

החוקרים זיהו כ- 300 התקנים אורתופדיים, נוירולוגיים וקרדיווסקולאריים עם פרופיל סיכון גבוה שאושרו באיחוד האירופי בין השנים 2005-2010, שני-שליש מהם אושרו גם בארה"ב, אך מרביתם קיבלו לראשונה אישור אירופי.

 

התקנים שאושרו לראשונה באירופה הדגימו שיעורים גבוהים יותר של אזהרות בטיחות וקריאות לתיקון בהשוואה להתקנים שאושרו בארה"ב (27% מול 14%).

 

החוקרים סיכמו: "הממצאים מעידים כי קיים סיכוי גבוה יותר שמוצרים אשר הוטמעו בשלבים מוקדמים יותר של תהליכי הפיתוח שלהם יגרמו לבעיות, ממצא המדגיש את הצורך הדחוף בשקיפות שתאפשר קבלת החלטות מבוססות ראיות."

 

 

 

לידיעה >>

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007