הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם אלוורה צריכה להיבדק כטיפול לסוכרת?
07.07.16

 

 

 

ניתוח של תשעה מחקרים שבדקו את השפעת הצריכה האוראלית של צמח האלוורה בקרב חולי סוכרת וטרום סוכרת הציע כי יש לחקור את השפעתו האנטי-סוכרתית של הצמח הרפואי.

 

הניתוח הדגים כי חולי סוכרת עם רמות גלוקוז בצום של מעל ל- 200 mg/dl הפיקו את התועלת הרבה ביותר מהטיפול האוראלי באלוורה.

 

הצמח הרפואי מכיל מעל ל- 75 מרכיבים פעילים ובהם chromium, magnesium, manganese, ו- zinc, הידועים כמשמעותיים במטבוליזם של הגלוקוז וכמשפרים את פעילותו של האינסולין.

 

ה- meta-analysis שנערכה הראתה כי טיפול באלוורה הביא לירידה של 46.6 mg/dl ברמות הגלוקוז בצום ושל 1.05 בשיעור ה- HbA1c.

 

החוקרים אף ציינו כי חולים עם רמות גלוקוז בצום של 200 מ"ג/ד"ל ומעלה הפיקו את התועלת הרבה ביותר מהטיפול והדגימו ירידה של 109.9 מ"ג/ד"ל בממוצע ברמות הגלוקוז בצום.

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007