הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

למי דואג ליצמן? דורש להשאיר עשרות רופאים מחוץ לרפורמת הניתוחים
03.07.16

 

 

הרפורמה הגדולה בניתוחים הפרטיים יצאה ביום שישי לדרך - אך לא לפני משבר של הרגע האחרון בין שר הבריאות, יעקב ליצמן, לבין קופות החולים.

 

לפי הרפורמה, שאושרה בחוק ההסדרים האחרון, החל ביום שישי שעבר לא ניתן לקבל החזר כספי על ניתוח שנעשה באמצעות הביטוח המשלים של קופות החולים. תחת זאת, מבוטחים יכולים לבחור מנתח מתוך רשימה סגורה של מנתחים שנמצאים בהסדר עם קופת החולים, ולשלם השתתפות עצמית קבועה מראש בעבור הניתוח. מטרת הצעד היא להוזיל את הניתוחים הפרטיים לכדי השתתפות עצמית בלבד, ולהקל על הביורוקרטיה, בכך שהמטופל ישלם סכום אחד, שיכלול את עלות שכר המנתח, הניתוח, והאביזרים הכלולים בניתוח.


 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת רוני לינדר-גנץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007