הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול ב- Fludrocortisone עשוי להפחית את הסיכון ל- Vasovagal Syncope
03.07.16

 

 

טיפול ב- Fludrocortisone לא הפחית באופן מובהק את שיעור אירועי ה- vasovagal syncope, כך מצא מחקר אקראי שפורסם ב- Journal of the American College of Cardiology. מנגד, נמצאו במחקר תוצאות משניות מעודדות.

 

יותר מ- 200 נבדקים עם היסטוריה של vasovagal syncope (חציון, 2.3 אירועים מדי שנה) וללא מחלות רקע משמעותיות, חולקו באופן אקראי לקבלת fludrocortisones או פלסבו למשך שנה.

 

שיעור אירועי ה- syncope לאורך שנה היה נמוך יותר בקרב המטופלים ב- fludrocortisones בהשוואה למטופלים בפלסבו (44% מול 61%), אך ההבדל לא היה מובהק סטטיסטית.

 

לעומת זאת מצא ניתוח נוסף כי הסיכוי הפך מובהק כאשר נבחנו רק אירועי syncope שהתרחשו לאחר שבועיים ומעלה מהתאמת המינון הטיפולי.

 

Fludrocortisones מגבירים את הספיגה מחדש של הנתרן בכליות ומעלים את נפח הפלסמה, ולכן עשויים לחסום את הקסקדה הפיזיולוגית הגורמת להתרחשות syncope.

 

  

 

לידיעה >>


הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007