הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אי.טי.ויו מדיקל תימכר תמורת 16 מיליון דולר ותימחק מהמסחר
19.06.16

 

 

 

טבע מוכרת 8 מוצרים גנריים - כצעד נוסף לקבלת אישור רשות ההגבלים בארה"ב לעסקת אלרגן. באמצעות עסקת הענק, לרכישת החטיבה הגנרית של אלרגן תמורת 40.5 מיליארד דולר, אמורה טבע להפוך לחברת הגנריקה הגדולה בעולם.
 

כעת מדווחת טבע על עסקה למכירת 8 מוצרים גנריים לחברת ד"ר רדיז' לברטוריס ההודית תמורת 350 מיליון דולר במזומן. לחברה ההודית שנסחרת בבורסה של ניו יורק לפי שווי של 7.7 מיליארד דולר מדובר באחת העסקאות הגדולות שביצעה, ומטרתה היא לבסס את עסקיה בארה"ב. 

 

לידיעה >>

 

 

מאת דרור רייך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007