הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר חיסון חדש נגד כולרה המיועד למטיילים
19.06.16

 

 

 

 

ה- FDA אישר חיסון אוראלי חי מוחלש למניעת כולרה (serogroup O1) עבור מבוגרים בגילאים 18-64 המבקרים באזורים הנגועים בכולרה.

 

Vaxchora הוא החיסון היחיד המאושר על ידי ה- FDA למניעת כולרה. הוא ניתן במנה אוראלית אחת 10 ימים לפחות טרם הטיול.

 

יעילות החיסון הודגמה במסגרתו של מחקר אקראי שכלל כ- 130 מבוגרים אמריקאים. הנבדקים קיבלו את החיסון או פלסבו טרם אותגרו בחשיפה פומית ל- Vibrio cholerae. החיסון הדגים יעילות של 90% בקרב הנבדקים שאותגרו, 10 ימים לאחר קבלתו ויעילות של 80%, 90 ימים לאחר קבלתו.
 
הבטיחות של Vaxchora הודגמה במסגרתם של ארבעה מחקרים שכללו מעל ל- 3,200 נבדקים. תופעות הלוואי הנפוצות ביותר של Vaxchora כללו תחושת עייפות, כאבי ראש, כאבי בטן, בחילות והקאות, ירידה בתיאבון ושלשולים.

יש לציין כי היעילות והבטיחות של Vaxchora לא נבדקו בקרב מדוכאי חיסון.

 

 

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007