הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אירועים קרדיווסקולאריים נדירים בקרב חולים עם היארעות של יתר לחץ דם קיצוני
19.06.16

 

 

 

שיעור האירועים הקרדיווסקולאריים בקרב החולים המציגים אפיזודות של יתר לחץ דם חמור ולא סימפטומטי הינו נמוך, מצא מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- JAMA Internal Medicine.

 

במסגרת המחקר נבדקו כמעט 59,000 אנשים שסבלו מאירוע של יתר לחץ דם קיצוני (לחץ דם סיסטולי של 180 mm Hg ומעלה או לחץ דם דיאסטולי של 110 mm Hg ומעלה). רק 0.7% מהנ"ל הופנו לבית החולים באותו יום. סה"כ, שיעור ההיארעות של תופעות קרדיווסקולאריות לא רצויות היה נמוך (פחות מ- 1%).

 

ניתוח השוואתי נוסף שנערך מצא כי שיעור תופעות הלוואי הקרדיווסקולאריות החמורות בתוך שישה חודשים היה דומה בקרב הללו שהופנו לבית החולים ובקרב הללו שנשלחו לביתם.

 

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007