הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ישראל יכולה להפוך למעצמת תרופות
31.05.16

 

 

 

ישראל נחשבת לאחת המדינות המובילות בעולם בתחום מדעי החיים. הסיבה לכך היא ההון האנושי האיכותי, שנתח משמעותי ממנו מופנה היום לתעשיית זו. יותר מ-50% מהמחקרים האקדמיים בישראל הם מכווני מדעי החיים. מספר בוגרי ה-PhD בתחום מדעי הביולוגיה הוא כפול מבכל תחום אחר. עם 761 פרסומים אקדמיים לכל 100 אלף איש, ישראל ממוקמת במקום החמישי בעולם למספר פרסומים לאוכלוסייה, כש–50% מהפרסומים הם בתחום מדעי החיים. אם לא די בכך, בישראל שיעור המדענים בתעשייה הוא הגבוה בעולם - ו-40% מהם מועסקים בתעשיית מדעי החיים.

 

משרד הכלכלה והמדען הראשי זיהו את הפוטנציאל האדיר הטמון בתעשייה זו, והחליטו להפנות השקעות רבות לקידום מדענים ופיתוחים ישראלים בתחום מדעי החיים. כך למשל, ב-2012 כרבע מההשקעות של המדען הראשי הופנו לטובת חברות ביומד, וכ-30% מהמענקים של המדען הוקצו לטובת תעשיית מדעי החיים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת עידית צ'רנוביץ
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007