הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנכ"ל בריינסווי עוזב אחרי שנה בתפקיד - המניה נופלת ב-13%
31.05.16

 

 

 

חברת בריינסווי הודיעה כי מנכ"ל החברה, ד"ר גיא איזיקיאל, החליט לסיים את תפקידו לאחר שנה בלבד. איזיקיאל יישאר בתפקידו עד סוף יולי. בתגובה להודעה צונחת מניית החברה ב-13%, לאחר שכבר איבדה 50% בשנה האחרונה. שוויה של בריינסווי עמד לפני תחילת המסחר על 225 מיליון שקל.

 

איזיקיאל (45), רופא בהשכלתו, כיהן כמנכ"ל וונטוור, שנמכרה ב-2009 לחברת מדטרוניק תמורת 325 מיליון דולר. איזיקיאל נשאר בחברת מדטרוניק כסמנכ"ל ואחראי על פעילות החדשנות. בשנים האחרונות הוא היה פעיל בכמה חברות סטארט-אפ מתחום המכשור הרפואי והפארמה. איזיקיאל החליף בתפקידו את עוזי סופר, אחד ממייסדי החברה, שעזב אותה לאחר 12 שנים.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת עמרי זרחוביץ'
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007