הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קולפלנט מציגה: דיו ביולוגי להדפסה תלת ממדית של איברים ורקמות
31.05.16

 

 

 

קולפלנט שמפתחת קולגן (רקמת חיבור) באמצעות הנדסה גנטית של תאי טבק, תקבל מענק של 5.6 מיליון שקל עד סוף השנה מהמדען הראשי של משרד הכלכלה, בגין הוצאות מחקר ופיתוח של 12.1 מיליון שקל - שאושרו לה על ידי המדען הראשי.

 

המענק שתקבל קולפלנט גבוה ב-19% מהמענק שאושר לה במקור ב-2015. עיקר המענק מתבסס על השתתפות של 50% בהוצאות וחלקם הקטן על שיעור השתתפות של 30% בהוצאות המו"פ. המענק אושר לתכנית פיתוח של מוצר מבוסס קולגן לטיפול בקרעים בגידים וברצועות כמו רצועה צולבת בברך. תמיכת המדען הראשי ניתנה גם על תכנית שקולפלנט חושפת עתה לראשונה: פיתוח פורמולציות מבוססות קולגן ותאים, שמשמשות כדיו ביולוגי להדפסה של תלת מימדית של איברים ורקמות.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 

מאת יורם גביזון
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007