הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בזכות הוויטמינים והמינרלים: הרווח התפעולי של מעברות זינק ב-69%
31.05.16

 

 


 

חברת מוצרי מעברות , שבשליטת קיבוץ מעברות (59%), רשמה ברבעון הראשון של 2016 זינוק של 69% ברווח התפעולי, ל-7.8 מיליון שקל - למרות ירידה קלה במכירות, מ-92.3 מיליון שקל ברבעון המקביל ל-91.2 מיליון שקל.

 

הירידה במכירות נובעת בעיקר מסגירת פעילות המזון לחיות מחמד שהיתה לחברה בטורקיה, שהורידה את ההנכסות ממגזר זה ב-10% ל-27.6 מיליון שקל. זו קוזזה חלקית על ידי עלייה של 6% במכירות של מגזר הוויטמינים המינרלים והתוספים (VMS) והמזון האורגני, ל-46.9 מיליון שקל.

 

העלייה ברווחיות נבעה בעיקר מכך שירידה בהוצאות המכר והעיבוד גרמה לעלייה של 8% ברווח הגולמי, ל-39.4 מיליון שקל, וכן מירידה קלה של 4% בהוצאות המכירה והשיווק, שהסתכמו ב-21.4 מיליון שקל.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת אורי תומר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007