הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות לטיפול בסוכרת ממליצות לחולים הסובלים מהשמנה על ניתוח מטבולי
31.05.16

  

  

 

ניתוחים מטבוליים כגון gastric bypass מומלצים עבור חולי סוכרת סוג 2 הסובלים מהשמנה, כך עולה מההנחיות הבין-לאומיות החדשות שפורסמו ב- (2nd Diabetes Surgery Summit (DSS-II ואומצו על ידי 45 איגודים רפואיים וכירורגיים.

 

בין ההמלצות שפורסמו ב- Diabetes Care:

 

• יש להמליץ על ניתוח מטבולי לחולים עם BMI של 40 ומעלה וסוכרת סוג 2 ועבור חולים עם BMI של 35-39.9 ורמות גלוקוז גבוהות על אף שינויים בהרגלי החיים וטיפול תרופתי.
• יש לשקול ניתוח עבור חולים עם BMI של 30-34.9 המציגים רמות גלוקוז גבוהות למרות טיפול בתרופות פומיות או מוזרקות, כולל אינסולין.
• עבור חולים ממוצא אסייתי – יש להוריד את סף ה- BMI ב- 2.5 kg/m2.

 

 

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007