הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר× סגירה
להרחבה בנושא
כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדשות Pharmaline לתאריך: 22.05.16

 

 

השילוב LABA-LAMA יעיל יותר מ- LABA-Corticosteroid למניעת התלקחויות של COPD
טיפול ב- chronic obstructive pulmonary disease באמצעות (long-acting beta agonist (LABA פלוס long- (acting muscarinic agonist (LAMA יעיל יותר מהטיפול המקובל ב- LABA פלוס
טאי-צ'י יעיל כפיזיותרפיה לטיפול ב- Osteoarthritis של הברך
טאי-צ'י יעיל לפחות כפיזיותרפיה לטיפול ב- osteoarthritis של הברך, כך מצא מחקר אקראי שפורסם בכתב העת Annals of Internal Medicine
מנכ"ל מזור: "ההסכם עם מדטרוניק מפנה לנו משאבים לנושאים אחרים"
מניית מזור רובוטיקה עלתה בכ-30% בנאסד"ק, לאחר ההודעה על חתימת הסכם השקעה ושיווק אסטרטגי עם מדטרוניק, חברת המכשור הרפואי הגדולה בעולם.
קוטל העשבים Roundup אינו קרצינוגני
קוטל העשבים (Roundup (glyphosate "ככול הנראה" אינו גורם לסרטן בבני אדם הנחשפים לחומר בדיאטה
הערכת סיכון אישית עשויה למנוע שיעור גבוה יותר של מקרי מוות בהשוואה להנחיות ה- USPSTF
הסתמכות על גורמי סיכון לזיהוי אנשים המצויים בסיכון גבוה טרם ביצוע בדיקות סקר להמצאות סרטן הריאות עשויה למנוע שיעור גבוה יותר של מקרי מוות עקב סרטן בהשוואה לביצוע בדיקות סקר המבוססות על הקווים המנחים הנהוגים כיום
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007