הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההצעה של קנדה לישראלים: "אתם תביאו ידע - אנחנו נתרגם אותו לכסף"
17.05.16

 

 

 

בינואר 1922 בבית חולים בטורונטו, ניתנה זריקת האינסולין הראשונה בעולם לילד סוכרתי כחוש בן 14, ומאז השתנו החיים של מיליוני חולים סוכרתיים בעולם. שנה לאחר מכן, התגלית זיכתה את המדענים הקנדים פרדריק בנטינג וג'ון מקלאוד בפרס נובל לרפואה, אותו חלקו עם שני חוקרים נוספים שעבדו עמם. בנטינג היה אז רק בן 32 — ועד היום הוא הזוכה הצעיר ביותר בפרס.

 

גם היום תגלית האינסולין ממלאת את הקנדים בגאווה. המדריך בסיור במתחם מארס (MaRS), חממה לתגליות רפואיות וטכנולוגיות, הממוקם בלב הדאון־טאון של טורונטו, פותח את הסיור עם תיאור התגלית שהתרחשה מעבר לקיר.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת אפרת נוימן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007