הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ארקין אחזקות וקרן ההשקעות פרימרה ישקיעו 10 מיליון דולר בביוסייט הישראלית
17.05.16

חברת ביוסייט שמפתחת תרופות חדשניות וממוקדות לטיפול בסרטן ללא תופעות לוואי, השלימה סבב השקעה בחברה בהיקף כולל של 13 מיליון דולר בהובלת גוף השקעות הפארמה של מורי ארקין, ארקין אחזקות, וקרן הון הסיכון האמריקאית פרימרה קפיטל (Primera Capital).

 

תמורת ההשקעה תשמש את החברה למימון ניסוי קליני רב מרכזי שלב IIb בתרופת האסטרבין לטיפול בחולי לוקמיה מיאלובלסטית חריפה שהיא סוג של סרטן דם ששכיח בעיקר במבוגרים ובשל תופעות הלוואי המינון שניתן להם הוא כמחצית מהמינון המקסימלי ועל כן שיעור השרידות במטופלים נמוך.


לכתבה ב- TheMarker >>

 
מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007