הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרכובת פירות יעילה לטיפול בהשמנה, סוכרת 2 ומחלות קרדיווסקולאריות
17.05.16

 

 

 

תוסף יומי העשוי מתרכובת המופקת מענבים אדומים - (trans-resveratrol (tRES ומתפוזים - (hesperetin (HESP עשוי להיות יעיל לטיפול בהשמנה, סוכרת סוג 2, ותחלואה קרדיווסקולארית. אלו מסקנותיו של מחקר חדש שנערך באוניברסיטת Warwick בבריטניה.

 

המחקר שפורסם בכתב העת Diabetes מתאר כי התרכובת הורידה את רמות הגלוקוז בדם, שיפרה את פעילות האינסולין ואת בריאות העורקים.

 

החוקרים שבדקו את יעילות התרכובות בתרבית תאים מצאו הגברה של ביטוי האנזים (glyoxalase 1 (Glo1, המנטרל תרכובת אחרת הקרויה - (methylglyoxal (MG.

 

MG הוא גורם מפתח המתווך את השפעתו המזיקה של הסוכר בגוף, שילוב של רמות MG גבוהות ודיאטה עתירת קלוריות גורם לעמידות לאינסולין העשויה להוביל להתפתחות סוכרת מסוג 2 ואף לגרום לנזק לעורקים ולעלייה ברמות הכולסטרול – גורם סיכון לתחלואה קרדיווסקולארית.

 

במסגרת המחקר שנערך ב- 29 אנשים שסבלו מעודף משקל והשמנה, נמצא כי נבדקים עם BMI של 27.5 ומעלה הדגימו פעילות גבוהה של Glo1 לאחר נטילת התוסף היומי, כמו גם ירידה ברמות האינסולין, שיפור בפעילות העורקים וירידה ברמת הדלקת בכלי הדם.

 

 

 

 
הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine
 
 
 
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007