הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקשר בין שינויים ב- BMI ושיעורי התמותה, דנמרק, 1976-2013
17.05.16

 

 

עושה רושם כי ה- BMI הקשור עם שיעורי התמותה הנמוכים ביותר עלה במהלך העשורים האחרונים והוא מצוי כעת באופן טכני בקטגוריית עודף המשקל, כך מצא מחקר שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כ- 120,000 מדידות BMI בוצעו בקרב מבוגרים לבנים מדנמרק בין השנים 1976-78, 1991-94, ו- 2003-13. בשלוש הקוהורטים נמצא כי קטגוריות ה- BMI הנמוכה והגבוהה קשורות עם עלייה בסיכון לתמותה. ה-BMI שנמצא קשור עם שיעורי התמותה הנמוכים ביותר השתנה מ- 23.7 בין השנים 1976–1978 ל- 27.0 בין השנים 2003–13. ה- World Health Organization מחשיב BMI של 25–29.9 כעודף משקל.

 

החוקרים שיערו: "הסבר אפשרי עשוי להיות כי בעוד שהקדמה בטיפול בגורמי הסיכון הקרדיווסקולאריים וסיבוכי התחלואה הפחיתה את שיעורי התמותה בכל קבוצות המשקל, ההשפעה עשויה להיות משמעותית יותר בקבוצות ה- BMI הגבוה בהשוואה לנמוך."

 

 

 

לידיעה >>

 

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007