הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הוראת משרד הבריאות בקשר למוצר דקפינול ג'ל של חברת קיוומא
05.05.16

 

 

נבקש לעדכנכם כי משרד הבריאות מצא לנכון להסיר את האזהרה בקשר למוצר דקפינול ג'ל של חברת קיוומא. זאת, לאחר בחינת מכלול השיקולים, והגם שבשעתו ועד לעת הזו הייתה הצדקה לאזהרה.

בנסיבות העניין, ומשנמצא לנכון כי בנקודת הזמן הנוכחית אין מקום להמשיך למנוע מבתי המרקחת לשווק את המוצר, נראה כי נכון – למען הסדר הטוב ובכדי למנוע חוסר וודאות בציבור ביחס לעמדתו העדכנית של משרד הבריאות באשר לבטיחות המוצר – כי ככל שפורסמו באתרכם אזהרות בעקבות עדכוני המשרד ממרץ 2015 או אוגוסט 2015, הללו יוסרו.

 

יובהר ויודגש, כי אנו קוראים לכם להמשיך ולדווח לנו על תופעות לוואי ואירועים חריגים ועל כל אירוע היכול ללמד על בטיחות המוצר, כמו בקשר לכל מוצר אחר. זאת ועוד, משרד הבריאות ימשיך לעקוב אחר הנושא ויעדכן ככל שיידרש, בהתאם לשיקול דעתו.

 

 

   

ההודעה הועברה ע"י מגר' אלי מרום, סגן מנהל אגף הרוקחות

 

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007